O firmie
Jesteśmy na rynku od 2002 roku

Jesteśmy jednym z większych producentów styropianu w regionie

Dysponujemy nowoczesnymi liniami technologicznymi co w połączeniu z zastosowaniem surowców renomowanych producentów światowych, zapewnia bardzo wysoką jakość naszych produktów.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i rekomendacje Instytutu Technik Budowlanych, a oferowane przez nas produkty Justyr wyróżniają się nadzwyczajną trwałością i niezawodnością.

Styropian nasz wyróżnia się doskonałą izolacyjnością i wytrzymałością mechaniczną. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów dzięki profesjonalnemu personelowi korzystającemu z nowoczesnych linii produkcyjnych oraz laboratorium badawczego. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny sprzedaży, marketingu, logistyki i finansów.

Szybkość i profesjonalizm obsługi

Justyr szczególny nacisk kładzie na profesjonalizm obsługi, szybkość w podejmowaniu decyzji handlowych oraz terminowość dostaw.

Jako jedni z niewielu w Polsce jesteśmy w stanie wytworzyć produkt i dostarczyć go do klienta w niespełna 24 godziny.

W przypadku wystąpienia wątpliwości nasi specjaliści służą pomocną dłonią, a wszystkie niezbędne dane kontaktowe dostępne są w zakładce kontakt.

Aktywność marketingowa przejawia się również poprzez ciągłe wprowadzanie do naszej oferty nowych produktów styropianowych. Justyr służy pomocą przy doborze styropianu, tak aby uwzględniały cechy zawartego w nim produktu, takie jak waga, jego struktura czy przewodność cieplna, ale również montaż i sposób transportu. Wysoka jakość naszych produktów styropianowych potwierdza wciąż rosnące grono klientów i ich pozytywne opinie.

Chcemy, by widziano w nas solidnego i wiarygodnego partnera. Tym bardziej cieszy wieloletnia współpraca z naszymi dotychczasowymi klientami, często od początku istnienia zakładu. Jest to największa nagroda za naszą pracę.

Wieloletnia współpraca z naszymi dotychczasowymi klientami, często od początku istnienia zakładu, to największa nagroda za naszą pracę.

Zostań dystrybutorem

Naszą ofertę kierujemy m.in do hurtowni budowlanych i składów budowlanych.
Zapraszamy do współpracy wszystkich dystrybutorów na terenie całej Polski. Naszym partnerom oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i szybką dostawę produktów.

Aby poznać naszą ofertę i warunki współpracy już dziś skontaktuj się z naszym
Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI